• Cake Pop

  Çubuksuz Cake Pop Fiyatı: 3 TL, Çubuklu Cake Pop Fiyatı 3,5 TL

  devamını oku
 • Baby Shower

  Lezzetli bebek kurabiyeleri, bir diğer adıyla Baby Shower…

  devamını oku
 • Sevgiliye Kurabiye

  Sevgilinize özel kurabiyeler…

  devamını oku
 • Resimli Kurabiyeler

  Yenilebilir, pirinç kağıttan resimli kurabiyeler.

  devamını oku
 • Kurabiye Aranjmanları

  Özel günleriniz için kurabiye aranjmanları…

  devamını oku

Lezzetli Cake Poplar

Bu lezzetli cake popları, büyük oğlumun okulundaki özel bir gün için yapmıştım. Sınıftaki tüm çocuklar ve veliler çok beğendi. Malesef herkese bir tane düştü ve tadı damaklarında kaldı. :)

Bir çok veli bu cake popları hazır aldığımı zannetti çünkü tadları gerçekten çok güzeldi. Bazı öğrenciler bir tane daha tatmak istedi ama herkesin bu tadı tatmasını istediğim için veremmeiştim. En kısa sürede yüne bu lezzet toplarıyla onları ziyarete gideceğim.

Lezzetli Cake Pop’larımızı aşağıdaki fotoğraflarda inceleyebilirsiniz. Cake Pop siparişi vermek için “İletişim” sayfamızdaki formu doldurunuz. Siz de çocuklarınız veya sevdikleriniz için çeşitli ambalajlarda bu lezzetli cake poplardan ister misiniz?

Çubuksuz Cake Pop Fiyatı: 3 TL

Çubuklu Cake Pop Fiyatı: 3,5 TL

En az 15 adet sipariş verebilirsiniz. Cake Poplarınızı aşağıdaki gibi teneke kutularda isterseniz ekstra ücretlendirilir.

Lezzetli Cake Pop

Lezzetli Cake Pop

Lezzetli Cake Pop

Lezzetli Cake Pop

Pop Cake

Pop Cake

Ev Yapımı Cake Pop

Ev Yapımı Cake Pop

Cake Poplar

Cake Poplar

Cake Pop Siparişi

Cake Pop Siparişi

 

Çubuksuz Cake Pop Fiyatı: 3 TL

Çubuklu Cake Pop Fiyatı: 3,5 TL

En az 15 adet sipariş verebilirsiniz. Cake Poplarınızı yukarıdaki gibi teneke kutularda isterseniz ekstra ücretlendirilir.

Kurabiye Siparişi

Gönderen: Elif Kılıç

Takı tasarımcılığı, ahşap boyama ve rölyef ile başlayan, sonrasında da fotoğrafçılık ile devam eden hobi tutkunluğum, sonunda beni kurabiye ve cake pop dünyası ile tanıştırdı. Öncelikle çevremde tanıdığım kişilere yaptığım lezzetli cake pop, çikolata ve kurabiyeler çok beğenildi. Herkes, bu lezzetli tatların tüm Türkiye’de tanınması gerektiğini söyledi. Hem görsel hem de lezzet olarak muhteşem kurabiye ve çikolatalar yapıyorum, bunu ben değil de lezzeti tadanlar söylüyor.

Henüz Yorum Yazılmamış.

Leave a Reply

Mesaj