• Cake Pop

  Çubuksuz Cake Pop Fiyatı: 3 TL, Çubuklu Cake Pop Fiyatı 3,5 TL

  devamını oku
 • Baby Shower

  Lezzetli bebek kurabiyeleri, bir diğer adıyla Baby Shower…

  devamını oku
 • Sevgiliye Kurabiye

  Sevgilinize özel kurabiyeler…

  devamını oku
 • Resimli Kurabiyeler

  Yenilebilir, pirinç kağıttan resimli kurabiyeler.

  devamını oku
 • Kurabiye Aranjmanları

  Özel günleriniz için kurabiye aranjmanları…

  devamını oku

ELİF KILIÇ

1979 yılında İstanbul’un yağmurlu bir sonbahar gününde dünyaya gözlerimi açmışım. Günler geçtikçe hayatımın her anında görsel sanatlara olan tutkum artarak devam etmiş.

Takı tasarımcılığı, ahşap boyama ve rölyef ile başlayan, sonrasında da fotoğrafçılık ile devam eden hobi tutkunluğum, sonunda beni kurabiye ve cake pop dünyası ile tanıştırdı. Öncelikle çevremde tanıdığım kişilere yaptığım lezzetli cake pop ve kurabiyeler çok beğenildi. Herkes, bu lezzetli tatların tüm Türkiye’de tanınması gerektiğini söyledi. Hem görsel hem de lezzet olarak muhteşem kurabiyeler yapıyorum, bunu ben değil de  lezzeti tadanlar söylüyor. :)

Artık bu lezzetleri sizlerle tanıştırma zamanım gelmişti, bu yüzden de 2012 yılında KurabiyeBahane.com sitemizi yayın hayatına aldık.

Eşim

Onur Kılıç

2002 yılında tanıştığım eşim Onur Kılıç ile bugünlere kadar uzanan mutlu bir evliliğimiz var. Bilgisayar Mühendisi olan, hayatımın her anında bana destek ve yardımcı olan eşim, benim herşeyim :)

Oğullarım

Yiğit ve Mert

Benim yaşama sebeplerim, benim gibi hobi tutkunu bir annenin, yetenekli ve yaratıcı çocukları. Yiğit ve Mert şimdiden benim gibi görsel sanatları sevdiler. Onları her zaman çok sevdim ve seveceğim.

Hobilerim

Kurabiye, pop cake, ahşap boyama, rölyef, takı tasaımı ve onlarcası

Hayatımın farklı dönemlerinde çeşitli hobilere merak sardım. Her gördüğüm hobiden teknikler öğrenip, kendimi daha çok geliştirdim. Onlarsız asla yaşayamam :)

read more